Mobil menü ikon
Gyengénlátó Változat

Pályázat informatikus álláshelyre

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATÁNAK
POLGÁRMESTERI HIVATALA PÁLYÁZATOT HIRDET INFORMATIKUS ÁLLÁSHELY BETÖLTÉSÉRE.

Pályázati feltételek:

- felsőfokú informatikus végzettség,

- térinformatikai alkalmazások ismerete,

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet.

Előnyben részesül:

- térinformatikus végzettség,

- PHP nyelv ismerete,

- adatbázis-kezelő rendszerek ismerete,

- hasonlóan munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

A pályázathoz mellékelni kell:

- szakmai önéletrajzot,

- 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítványt,

- végzettséget igazoló dokumentumok másolatát.

Az ellátandó munkakör:

Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalban a térinformatikai alkalmazásokon alapuló projektek szakmai hátterének biztosítása, illetve rendszergazdai feladatok ellátása.

Bérezés: a Köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvényben és a 41/2003. (12. 02.) Közgyűlési rendeletben előírtak alapján

Az álláshely betölthető: a pályázatok elbírálását követően azonnal

A pályázat benyújtási határideje: a pályázatnak a pályázati kiírás Belügyi Közlönyben történő megjelenését követő 20. nap déli 12 óráig történő megérkezése

A pályázatok elbírálási határideje: a benyújtási határidőt követő 30 napon belül

A pályázat benyújtásának helye:

Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Jegyzőjének

6800 Hódmezővásárhely, Kossuth tér 1.

Koronavírus információk

korona

Programok

Programok a városban

Álláslehetőségek

Városi mobilapp